Vystavené portfolio je jedna věc, marketing věc druhá ale co osobní přistup a nějaká ta přidaná hodnota.

Vznik nápadu

Celá věc mě napadla během prozkoumávání Instagramu a trhu zaměřeného na video a fotografie. Viděl jsem krásná portfolia chtěných modelek tak i fotografů a jiných tvůrců.

Vše mi ale připadalo dosti podobné a zasazené do osnov – krásná a šikovná modelka = nedostupnost. To samo krásné fotky a videa od šikovného tvůrce = nedostupnost. Nedostupnost jak časová, finanční tak možná i osobnostní.

Má filozofie

Je spousta lidí co pózuje či tvoří čistě pro peníze ale co ta větší část – umělci, začínající tvůrci a lidé, kteří by byli skvělý jako modelové/modelky. Když k tomu přidám trendy sociálních sítí a hon za počty obdivovatelů a „lajků“ hromadí se spousta odpadu a nechtěných kopií.

Tou nejsilnější zbraní v dnešní době je podle mě umět se odlišit a přidat něco navíc.

Má vize je aby se lidí na spolupráci těšili a mnohem více na ní potom vzpomínali.

Tak jako má tvorba i tento produkt chce být tak trochu „jiný“.

Produkt

Proto bych rád nabídl video prezentaci, krátký klip (klasický + vertikální) který Vám pomůže vyniknout a případně nakopnout tvorbu či portfolio. Produkt je vhodný spíše pro ty kteří začínají.

Modelové a modelky – ukažte se jinak než na fotkách, ukažte osobnost a charakter. Zlomte předsudky a předveďte se ve své plné kráse.

Umělci – ukažte se jinak než za objektivem, ukažte jak bude spolupráce s Vámi přínosná a zábavná. Pokud nepracujete s lidmi – inspirujte ostatní tvůrce.

Bonus

Jako bonus bych chtěl nabídnout fotky přímo z natáčení. Použitelné jak pro Vás tak do výsledného videa. Byla by škoda toho času nevyužít a nemít aspoň jednu, dvě fotky.

Ukázkové video

Svůj nápad jsem měl již díky Alessie šanci vyzkoušet. První část videa je již na YouTube.

Co myslíte, povedlo se? Šli by jste s Aless na focení? Chtěli by jste její fotky? 🙂