Logo-500px-white-nobg

Jakub Bittner – iN Momento

Dovolte abych se představil, jmenuji se Jakub a tohle je „iN Momento“ – produkce, blog, má osobní značka a jednou i můj odkaz..

Původ jména pochází z mé osobní vize, která je taková, že život a čas utíká nezávisle na nás a co můžeme dělat? Užít si ty okamžiky, které nám nabízí.

Díky technologii mám tu možnost tyto okamžiky zaznamenat a vracet se k nim. Zaznamenané okamžiky mohu zpracovat a vytvořit k nim příběh. Příběh, který mi i po letech připomene co jsem to vlastně dělal, kde jsem to byl a proč.. Příběh, který přetrvá.

Rád bych tvořil videa, která ponesou můj odkaz a zároveň odrazí přání klienta, přání, o kterém ani on neví, věta, kterou vysloví: „Ano, přesně takhle jsem si to představoval“. Raději strávím hodinu nasloucháním, než hodinu vysvětlováním či přesvědčováním. Výzva, kterou představuje zhmotnění něčí představy je neuvěřitelná.

Sázím na jednoduchost, minimalismus, originalitu a ten správný okamžik – na který si počkám klidně i hodiny.

Jsem tvůrce z Ostravy, foto i video – iN Momento!

Jakub Bittner

iN Momento

Na blogu sepisuji svou cestu tvůrce a podnikatele. Tvořím svůj osobní archív tipů a poznatků, který je srozumitelný a přehledný. Zaměřuji se především na video ale neodolám ani fotografii. Jsem také pilotem dronů, kteří jsou mou vášní.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru