Tak a je to tady, mám svůj vlastní obchod.

Můj skromný sen, který jsem měl již několik let se nakonec uskutečnil. Sranda je, že zrovna potom co jsem odstranil tu finanční část, respektive touhu po zisku.

Možná je to naivní ale účelem e-shopu je možnost nabídnout přidanou hodnotu a každý nákup je pro mě obrovská podpora zahrnující šíření jména „iN Momento“ jako bonus.

Zakoupení obrazu mě motivuje k další tvorbě a zároveň mi pomáháte dostat se do povědomí více lidem.

Produkty

S fotkami si při úpravě nesmírně hraji, přetvářím je k obrazu svému a tak nějak vždy skončím u smyšleného „obrazu“. Chci ať má fotka aspoň kapku emoce, umělecký nádech a svůj příběh.

Proto jsem se rozhodl vybraným fotografiím vdechnout život na plátně či v rámovaném obraze.

Ten pocit, že se někomu má fotografie líbí natolik, že si ji zakoupí je pro mě motivující a naplňující zároveň. Nebudu lhát, při Titaniku mi neukápla ani slza ale vidět u někoho viset můj obraz, to mi kapka možná ukápne..

Jako takový menší bonus přemýšlím o vytvoření triček a různých předmětů, který jsem nazval pracovním názvem „hlášky z natáčení“. Tak uvidíme co z toho vyjde 😀

Poslední součástí je kategorie „Digital“ zahrnující Lightroom presety, LUTky používané při tvorbě videí a v budoucnu i stock footage – foto i video. Zbytečné aby mi to leželo na úložišti.

To se není dokonalé pro mě je dokonalé pro jiného

První digitální produkt je už k mání a to set mých nejpoužívanějších presetů, nazván „Boost Your Moments“ k zakoupení zde.

Obrazy – tisk a test

Nedovolil bych si někomu nabídnout neotestovaného dodavatele nebo fotografii, kterou jsem neviděl vytištěnou, proto jsem obrazy nechal projít plnohodnotným testem, který byl následující:

Tisk fotografie na formátu A3 v Ostravské tiskárně – kontrola barev a expozice.

Test dodavatele – dodací lhůta, kvalita tisku a zabalení.

Zatím vše na výbornou – tiskárna mi dovolí upravit a vylepšit fotografie a dodavatel předčil mé očekávání, kdy obrazy dorazily během Vánočního shonu z Holandska během 3 dnů.

Dodavatel

Jako dodavatele jsem zvolit Gelato.com – on demand službu s tiskárnami po celém světě, která tvoří výrobky na zakázku.

V principu vše funguje následovně:

Vy jako zákazník objednáte a zaplatíte – Gelato to pro mě vytiskne, zabalí a pošle – Vy přeberete.

Jediná nevýhoda je, že jelikož je zboží vyráběné na zakázku, jsou tu jistá omezení co se týče reklamace či nevyzvednutí zásilky. Vše jsem sepsal zde.

To však neznamená, že Vás nechám ve štychu, vždy se budu snažit případné problémy řešit okamžitě. Vy mi pomůžete tím, že akceptujete skutečnost takovou jaká je 🙂